У Харкові побили журналіста-оператора служби новин

У Харкові під час конфлікту на торговельному центрі “Барабашово” побили журналіста-оператора служби новин “Вісті” Вадима Макарюка.

Читать далее «У Харкові побили журналіста-оператора служби новин»

Відомий гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович відпочиває перед вирішальним кроком

Людина-легенда, відомий гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович пішов у велику політику. Він став свого роду символом свободи і цінностей нового рівня — професор Ковальчук обіцяє створити якісно нову політичну силу в нашій країні, здатну боротися з несправедливістю і патріархатом. Сьогодні ми коротко розповімо історію найзнаменитішого гея пострадянського простору — Андрія Ковальчука, а також візьмемо у нього невеличкий коментар щодо його нинішнього життя та планів на майбутнє.

Читать далее «Відомий гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович відпочиває перед вирішальним кроком»

У Лондоні судять ювеліра, який вкрав у індійського банку $2 млрд

У Лондоні судять індійського ювеліра-мільярдера Нірава Моді за розкрадання близько $2 млрд коштів національного банку Індії Punjab National Bank.

Читать далее «У Лондоні судять ювеліра, який вкрав у індійського банку $2 млрд»

За незаконне носіння військової форми доведеться сплатити від 2550 гривень

Верховна Рада прийняла у другому читанні закон про штрафи за незаконне носіння військової форми і ввела відповідальність за осквернення пам’ятників захисникам України.

Читать далее «За незаконне носіння військової форми доведеться сплатити від 2550 гривень»

Офіційний курс гривні після зміцнення знову обвалився

Після незначного зміцнення в понеділок Національний банк знизив офіційний курс гривні, що встановлюється ним на 7 червня, на 10,01 коп. до 26,9548 UAH/USD. Читать далее «Офіційний курс гривні після зміцнення знову обвалився»